Online stávkovanie

Moderné je online stávkovanie

Návštevnosť kamenných stávkových kancelárií z roka na rok klesá. Dôvodom je rozvoj moderných technológií a zavedenie možnosti stávkovania prostredníctvom internetu, ktorú využívajú najmä mladšie vekové kategórie. Pri pultoch stávkových kancelárií sa zdržiavajú zväčša už len starší tipéri, ktorí nemajú s internetom dostatočné skúsenosti prípadne je pre nich osobné podávanie tipov akýmsi rituálom. Rozvoj online stávkovania so sebou priniesol množstvo výhod, medzi najväčšie patrí bezpochybne úspora času, peňazí a možnosť získania vyšších výhier. Online podávanie stávok je vhodnejšie aj pre začiatočníkov. V kamennej pobočke by strávili príliš veľa času, kým by sa zoznámili s jej fungovaním a preštudovali si všetky prebiehajúce zápasy a kurzy. V pohodlí domova si cez počítač môžu prezrieť  všetky potrebné informácie, majú dostatok času na premýšľanie a odoslanie tipov je vďaka navigačným pokynovm online stávkových kancelárií naozaj jednoduché. Online stávkovanie je väčšinou bez manipulačných poplatkov a ponúka možnosť výberu najvyššieho kurzu s maximalizovaním zisku. S online stávkovaním je spojených množstvo pojmov, ktoré môžu robiť tipérom v začiatkoch problémy, niekedy sa v nich nevyznajú dokonca ani tí skúsenejší. Základom je preto uskutočňovať stávky, ktorým stávkar rozumie prípadne si dôležité pojmy podrobnejšie naštudovať.


Výhody online tipovania:
 • Stávkovanie bez manipulačných poplatkov
 • Úspora času a pohodlnosť
 • Časová neobmedzenosť (tip môžete podať kedykoľvek)
 • Mobilné stávkovanie (nielen PC)
 • Tipy je možné uskutočniť na čokoľvek (nielen šport)
 • Stávkovanie počas prebiehajúcich zápasov (live stávkovanie)
 • Rôzne vstupné bonusy a súťaže pre tipérov
 • Návody na uskutočnenie stávky pre nováčikov
 • Dobrá orientácia, neustály prehľad a kontrola výsledkov
 • Možnosť prijímania SMS práv o výhrach
 • Bezplatné športové prenosy online
 • Rýchle uzatváranie LIVE SOLO stávok prostredníctvom mobilu
 • Vyššie kurzy oproti kamenným kanceláriám

Nevýhody online stávkovania:
 • Pri niektorých online kanceláriách je možné uskutočňovať stávky len prostredníctvom vkladu peňazí na hráčsky účet (teda nie je možné platiť za tipy prostredníctvom SMS), pričom každá kancelária si určuje minimálny vklad
 • Výbery pri internetovom stávkovaní sú možné po dosiahnutí určenej minimálnej sumy na hráčskom účte
 • Možnosť stávkovania s nižšími finančnými obnosmi


Online stávkové kancelárie

Stávkové kancelárie idú s dobou a preto si väčšina tých, ktoré majú svoju sieť kamenných pobočiek, zriadila aj možnosť podávania stávok online. Na výber je veľké množstvo stávkových kancelárií, pričom k dispozícií sú buď tie so slovenskou alebo zahraničnou licenciou. Pri vyhľadávaní na internete sa tipérom zobrazia napríklad kancelárie Tipsport, Fortuna, DOXXbet a mnohé ďalšie. Je už len na samotnom tipérovi, ktorej kancelárií dá prednosť. Začiatočníkom je zväčša jedno, v ktorej kancelárií sa priučia „remeslu“, skúsenejší majú prehľad a ovládajú podmienky každej kancelárie, preto si vedia vybrať pre nich tú najvhodnejšiu. Kancelárie ponúkajú svojim zákazníkom  (niektoré len novým, iné aj stálym zákazníkom) po splnení stanovených podmienok vstupné bonusy v rôznych výškach.

Mobilné tipovanie

Okrem internetového tipovania ponúkajú kancelárie aj mobilné tipovanie. Táto forma umožňuje stávkujúcim mať prehľad o stavoch zápasov, kurzoch a ďalších informáciách stále pri sebe. Webová stránka je prispôsobená mobilnej verzií a poskytuje tak aj v mobilnom zariadení dokonalú prehľadnosť. Orientácia v mobile je zjednodušená aj vďaka vlastnej aplikácií, ktorou niektoré kancelárie disponujú.  Aplikácie sú vytvárané pre zariadenia s operačnými systémami iOS, Android či Windows. Mobilné stávkovanie je rýchle, pohodlné a jednoduché.

Live prenosy a Live stávky

Výhodou stávkovania cez internet je aj možnosť živého sledovania zápasov, ktorú stávkové kancelárie na svojich stránkach ponúkajú. Kancelárie pritom ponúkajú sledovanie prenosov z rôznych športov podľa toho, na ktoré z nich majú oprávnenie a licenciu. Live streamy sú bezplatné a zvyšujú možnosť výhry, keďže tipér sleduje aktuálnu situáciu prebiehajúcej udalosti a podľa nej môže odhadnúť ďalší vývoj. Spolu so živými prenosmi je možné uskutočňovanie live stávok, teda tipovanie počas trvania zápasu – na prebiehajúce stretnutie. Kancelárie si určujú minimálnu hodnotu tejto stávky a výhra sa pripisuje ihneď po vyhodnotení celého tiketu. Nevýhodou je nemožnosť stornovania live stávky. Kancelárie ponúkajú v prípade záujmu o reklamáciu stávky kontaktné formuláre.

Live výsledky

Pre stávkarov je veľmi dôležitý priebeh a aktuálny stav zápasu. Podľa neho dokážu určiť ďalšie smerovanie a prispôsobiť situácií svoje stávky. Aktuálne výsledky zápasov sú preto ostro sledované a kvalitný servis stávkových kancelárií je v tomto smere samozrejmosťou. Stávkari oceňujú nielen prehľad aktuálnych výsledkov, ale tiež štatistiky, tabuľky, porovnania kurzov či live komentáre. V prípade nerozhodnosti si tak môžu prezrieť predošlé zápasy a hodnotenia a porovnať výsledky jednotlivých klubov/jednotlivcov. Obľúbené sú tiež fóra o stávkovaní, kde si tipéri vymieňajú svoje názory, skúsenosti a navzájom si radia pri vzniku nejasností.

Pridajte Vašu skúsenosť

Zanechaj komentár

TOPlist
I stávkové kancelárie
Porovnávané () compare